Aktualności i komunikaty

24.05.2013
Sekcja Kryminalistyki TBSP UJ zaprasza na ostatnie spotkanie w tym semestrze. Spotykamy się 29 maja o godzinie 18:30 w sali 103 w Collegium Wróblewskiego, a naszym gościem będzie pan Kazimierz Królik, funkcjonariusz Straży Granicznej, który omówi problematykę zabezpieczeń dokumentów
więcej o 29 maja 2013 r. - spotkanie z funkcjonariuszem Straży Granicznej (problematyka zabezpieczeń dokumentów)

Warsztaty rozwoju osobistego

13.05.2013
Krakowski Instytut Psychoterapii zaprasza na warsztaty rozwoju osobistego dla osób od 20 do 30 roku życia mieszkających w Krakowie. Spotkania odbędą się w KIP oddział nr III - ul. Ptaszyckiego 6 w weekend 15-16 czerwca 2013 r., godz. 10-18 (sobota) i 9-16 (niedziela)
więcej o Warsztaty rozwoju osobistego

"Weekend bez uprzedzeń: różnorodność i równość"

13.05.2013
W dniach 11-14 kwietnia 2013 r. Fundacja na Rzecz Różnorodności Polistrefa, Ośrodek Międzynarodowego Prawa Humanitarnego i Praw Człowieka UJ, Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć przy współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Krakowie, Instytutem Socjologii UJ oraz Pełnomocnikiem Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów zorganizowali "Weekend bez uprzedzeń: różnorodność i równość"
więcej o "Weekend bez uprzedzeń: różnorodność i równość"

Wykład "Public Relations w polskiej Policji"

10.05.2013
15 maja (środa) o godz. 15.00 w sali Audytoryjnej przy ul. Brackiej 12 (Wydział Prawa i Administracji UJ) odbędzie się wykład insp. dra Mariusza Sokołowskiego, rzecznika prasowego Komendanta Głównego Policji pt. "Public Relations w polskiej Policji". Serdecznie zapraszamy
więcej o Wykład "Public Relations w polskiej Policji"

Wykład "Human Rights from a Gender Perspective"

10.05.2013
14 maja (wtorek) o godz. 16:00 w sali 203 przy ul. Brackiej 12 (Wydział Prawa i Administracji) odbędzie się wykład gościnny prof. Isabel Marcus (State University of New York at Buffalo) „Human Rights from a Gender Perspective". Serdecznie zapraszamy w imieniu Ośrodka Koordynacyjnego Szkół Praw Obcych WPiA UJ
więcej o Wykład "Human Rights from a Gender Perspective"

Akcja Juwenaliowa "Bezpieczny Student 3 - imprezuj bezpiecznie"

08.05.2013
Podczas juwenaliowych koncertów plenerowych studenci i studentki z Instytutu Pedagogiki już po raz trzeci prowadzą akcję profilaktyczną pod hasłem "Bezpieczny Student - Imprezuj bezpiecznie!"
więcej o Akcja Juwenaliowa "Bezpieczny Student 3 - imprezuj bezpiecznie"

07.05.2013
16 maja 2013 r. w DS. "Nawojka" przy ul. Reymonta 11 w godz. 16.00-19.00 odbędzie się warsztat antydyskryminacyjny w ramach inicjatywy "Weekend bez uprzedzeń: różnorodność i równość". Serdecznie zapraszamy do udziału. Zapisy: do 14 maja 2013 r. na adres fundacja@polistrefa.pl
więcej o Warsztat antydyskryminacyjny w ramach inicjatywy "Weekend bez uprzedzeń: różnorodność i równość" - 16 maja 2013 r.