Aktualności i komunikaty

Uchwała Senatu UJ

01.07.2021
30 czerwca Senat UJ podjął uchwałę w sprawie poparcia dla działań Rektora UJ, prof. dr. hab. Jacka Popiela, w związku z wypowiedzią Małopolskiej Kurator Oświaty, pani Barbary Nowak. Poniżej zamieszczamy pełną treść uchwały.
więcej o Uchwała Senatu UJ
Stanowisko Towarzystwa Doktorantów UJ

01.07.2021
Rada Towarzystwa Doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie wydał stanowisko w sprawie słów Małopolskiej Kurator Oświaty Barbary Nowak wypowiedzianych pod adresem naszej uczelni. Poniżej zamieszczamy pełną treść stanowiska.
więcej o Stanowisko Towarzystwa Doktorantów UJ
Informacja o konkursie na stanowisko w Dziale Bezpieczni UJ

29.06.2021
Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko administracyjne w Dziale ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ. Poniżej treść ogłoszenia
więcej o Informacja o konkursie na stanowisko w Dziale Bezpieczni UJ
Stanowisko Zarządu Samorządu Studentów UJ

24.06.2021
22 czerwca Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie wydał stanowisko w sprawie bulwersujących słów Małopolskiej Kurator Oświaty Barbary Nowak wypowiedzianych pod adresem naszej uczelni. Poniżej zamieszczamy pełną treść stanowiska.
więcej o Stanowisko Zarządu Samorządu Studentów UJ
List Komisji Zakładowej OZZ Inicjatywa Pracownicza na UJ

23.06.2021
22 czerwca Komisja Zakładowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Inicjatywa Pracownicza przy Uniwersytecie Jagiellońskim wystosowała list poparcia dla Jego Magnificencji, Rektora UJ, prof. Jacka Popiela. Poniżej zamieszczamy pełną treść listu.
więcej o List Komisji Zakładowej OZZ Inicjatywa Pracownicza na UJ
List Rzeczniczki Praw i Wartości Akademickich UJ

23.06.2021
18 czerwca Rzeczniczka Praw i Wartości Akademickich UJ, dr hab. Beata Kowalska, prof. UJ, wystosowała list "O wolności akademickiej i autonomii uczelni w kontekście ataków politycznych na Uniwersytet Jagielloński. Poniżej zamieszczamy pełną treść listu.
więcej o List Rzeczniczki Praw i Wartości Akademickich UJ
List Jego Magnificencji Rektora UJ do Małopolskiej Kurator Oświaty

17.06.2021
17 czerwca rektor UJ prof. Jacek Popiel wystosował list do małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak, w którym ustosunkowuje się do jej słów, które wypowiedziała minionego dnia pod adresem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Poniżej zamieszczamy pełną treść listu.
więcej o List Jego Magnificencji Rektora UJ do Małopolskiej Kurator Oświaty
Znajdź nas również