Wyróżnienie w prestiżowym konkursie dla dr Stelli Strzemeckiej

Dr Stella Strzemecka otrzymała prestiżowe wyróżnienie w Konkursie im. Joanny Matejko na najlepszą pracę doktorską dotyczącą tematyki migracji międzynarodowych z i do Polski oraz polskiej diaspory.

Miło nam poinformować, że Kapituła Konkursu im. Joanny Matejko na najlepszą pracę doktorską dotyczącą tematyki migracji międzynarodowych z i do Polski oraz polskiej diaspory, postanowiła przyznać wyróżnienie członkini naszego zespołu, dr Stelli Strzemeckiej, za rozprawę pt. "Uwarunkowania procesu adaptacji dzieci polskich migrantów. Na przykładzie badań w Norwegii”.

Konkurs organizowany jest raz na dwa lata przez Ośrodek Badań nad Migracjami UW i Fundację Ośrodek Badań nad Migracjami we współpracy z Komitetem Badań nad Migracjami Polskiej Akademii Nauk. Jego celem jest wsparcie badaczy zajmujących się tematyką migracji międzynarodowych z i do Polski oraz polskiej diaspory, będących na wstępnym etapie kariery naukowej oraz promocja wyników ich prac naukowych.

Więcej o samym konkursie można przeczytać tutaj: http://obmf.pl/konkurs.html?fbclid=IwAR2IvgdkFAYaXoRicteH1BCg4CKO-Kcnvk_xwJe1JUfhvufEfq6AUeT05jY

Stella, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!