Szkolenie antydyskryminacyjne zespołu Bezpieczni UJ

W dniach 3-4 września 2020 roku zespół Działu Bezpieczni UJ wziął udział w warsztacie antydyskryminacyjnym.

W dniach 3-4 września 2020 roku zespół Działu Bezpieczni UJ wziął udział w warsztacie antydyskryminacyjnym, przeprowadzonym przez panią Dominikę Cieślikowską – psycholożkę i profesjonalną trenerkę umiejętności antydyskryminacyjnych i międzykulturowych.

Przeprowadzony warsztat nie tylko umożliwił nam zdobycie nowych umiejętności, doskonalenie swoich kompetencji komunikacyjnych, ale także był świetną okazją do lepszego poznania się i integracji w ramach zespołu.

Bezpieczni UJ bardzo dziękują Pani Dominice za zorganizowanie niezwykle pouczającego i fascynującego warsztatu, oraz Koleżankom i Kolegom z Studenckiego Ośrodka Wsparcia i Adaptacji – SOWA UJ za użyczenie nam pięknej i przyjaznej przestrzeni w siedzibie SOWA, bez której szkolenie nie mogłoby się odbyć.