Badania "Sytuacja studentów UJ w obliczu pandemii koronawirusa"

Celem badań przeprowadzanych w ramach grantu Inicjatywy Doskonałości - Uniwersytet Jagielloński jako Uczelnia Badawcza jest diagnoza wpływu obecnej pandemii na sytuację ekonomiczną i psychospołeczną studentów UJ/CM UJ, w tym na zjawisko stresu i sposobów radzenia sobie z nim

Zespół badawczy złożony z socjologów, ekonomistów i psychologów prowadzi badania w ramach grantu Inicjatywy Doskonałości - Uniwersytet Jagielloński jako Uczelnia Badawcza. Celem badań jest diagnoza wpływu obecnej pandemii na sytuację ekonomiczną i psychospołeczną studentów UJ/CM UJ, w tym na zjawisko stresu i sposobów radzenia sobie z nim. Dane z ankiety zostaną wykorzystane w celu przygotowania raportu wraz z rekomendacjami dla Władz Uniwersytetu Jagiellońskiego (w tym Władz Collegium Medicum UJ) w zakresie przeciwdziałania negatywnym skutkom pandemii na sytuację naszych studentów, jak również posłużą do przygotowania publikacji naukowych.

Wypełnienie kwestionariusza trwa ok. 10 minut. W każdym momencie można zrezygnować z wypełniania ankiety.

Wśród osób, które wypełnią ankietę rozlosowana zostanie nagroda w wysokości 50zł!

Link do ankiety: https://psychocracow.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_a5b6i1b3S6suZEN

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu!