Kontakt z Działem Bezpieczni UJ [English version available]

Komunikat w związku z wydaniem zarządzenia nr 24 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 10 marca 2020 roku w sprawie: przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego

W związku z wydaniem zarządzenia nr 24 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 10 marca 2020 roku w sprawie: przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz komunikatu nr 8 Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego w sprawie: organizacji pracy w Uniwersytecie Jagiellońskim w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego informujemy, że do odwołania Dział pracuje zdalnie, kontakt z pracownikami odbywa się wyłącznie telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej albo aplikacji Teams (dostępnej darmowo w ramach pakietu Office 365). Kontakt osobisty nie jest obecnie możliwy.

Due to the Regulation No. 24 of the Rector of the Jagiellonian University of 10 March 2020 on preventing the spread of COVID-19 in the academic community of the Jagiellonian University and the Announcement No. 8 of the Chancellor of the Jagiellonian University of 11 March 2020 on organisation of work  at the Jagiellonian University with regard to preventing the spread of SARS-CoV-2 in the academic community of the Jagiellonian University we request you to contact with the employees by telephone, via e-mail or through Teams application (available for free within the Office 365 package). Personal contact is not allowed at this moment.