listopad 2017

20171107

Seminarium prezentujące wyniki badania dotyczącego molestowania studentek i studentów

Data: 07.11.2017
Czas rozpoczęcia: 12:30
Miejsce: ul. Bracka 12, sala 214
Organizator: Rzecznik Praw Obywatelskich

Seminarium, w trakcie którego zostaną zaprezentowane pierwsze wyniki badania dotyczącego zjawiska molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów uczelni wyższych, prowadzonego na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich

Zapraszamy do udziału w seminarium, w czasie którego zostaną zaprezentowane pierwsze wyniki badania dotyczącego zjawiska molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów uczelni wyższych, prowadzonego na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich.

Seminarium odbędzie się 07.11.2017 r., przy ul. Brackiej 12, w sali 214, o godz. 12:30.

W spotkaniu udział wezmą przedstawicielki Rzecznika Praw Obywatelskich oraz badaczki z Pracowni Badań Społecznych.